1990 yılında kurulan firmamız, Ankara Batıkent’te kombi, kalorifer, şofben,merkez sistem kazan,sanayi tesisatı ve alt yapı hizmetlerinde faaliyet göstermektedir. Doğalgazlı ısıtma sistemlerinin projelendirilmesi, montajı, bakım ve onarım çalışmalarını yapmaktayız. 

BUDERUS, BOSCH , DEMİRDÖKÜM , BAYMAK, DAİKİN, VAİLLANT, ALARKO, ARİSTON, DAXOM, DAYLUX, E.C.A, WARMHAUS   gibi seçkin kombi ve şofben markaların bayilik hizmetlerini vermekteyiz. 

Alanında uzman personelimiz ve güçlü teknik altyapımız ile doğalgaz projelerinde standartların üzerinde, profesyonel ve güvenilir hizmet sunmaktayız. 

Zengin marka ve model çeşitliliği talep ve ihtiyacınıza uygun tüm ürünleri firmamızda bulmanız mümkündür. Uzman kadromuz, ihtiyacınıza uygun ürünün belirlenmesi ve sistemden maksimum verimin alınması için sizlere her türlü teknik bilgi ve desteği vermektedir. 

Ürünün satışından projelendirme, montaj ve teslimatına kadar tüm aşamalarda hızlı ve özenli bir çalışma gerçekleştiriyoruz. Siparişini verdiğiniz işi taahhüt ettiğimiz sürede ve taleplerinize uygun şekilde teslim ediyoruz. 

Doğalgaz sistemlerinde geniş ürün seçenekleri ve kaliteli hizmetle tanışmak için sizleri ESKAR GRUP’a bekliyoruz.